بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 19

1,086 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا ريسيل استلام فوري اقل من سعر الماركت

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ١١٥٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن للبيع على البحيرة مباشرةً

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وقسط على 10 سنوات فيلا باقل سعر بجوار الرحاب

    Top Homes Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٧٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحرى بموقع مميز فى تاج سيتى بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا parcel22 بجوار الclubhouse بالتكييفات والمطبخ

    West Field logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa for sale in Creek Town, The 1st Settlement

    D.Signature logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة ع اللاجون فيلا بحديقة بأقساط حتى 2030

    Value For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك فيلا 165م + جاردن90م بفيو بحيرة مباشر

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون كبوند الطلائع 90% تشطيب موقع مميز

    Selective logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٣٤٢٬٠٠٠ جنيه

    آى فيلا إستلام قريب فى ماونتن فيو 1.1 بجانب ديار

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بسعر منافس مفروشة في تاج سيتي

    Susqual Management logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع الخامس الحي الثاني

    شركة البحيري جروب logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر توين هاوس بمساحة 470م للبيع في ليس روز

    TPV logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة توين هاوس بتشطيب سوبر لوكس بحمام سباحة

    TPV logo image

3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في فيلدج جراوند قطاميه من بالم هيلز

    Hodoud for Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في الديار القطرية سيتي جيت

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ٩٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Hodoud for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج C كاملة التشطيب للبيع في ديار مخابرات

    Akar Town Real Estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٣٣ متر مربع

    ٧٥٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل للبيع باقل سعر في سيتي جيت-تكمله اقساط

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو لاند سكيب باقل سعر في الماركت في سعاده

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٥٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون متاحه للبيع -هايد بارك بتصميم مميز

    Ninety Two logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٧٢ متر مربع

    ١٢٣٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا بقلب التجمع الخامس بمقدم 5% علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٩١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٢١٢ متر بكمبوند هايد بارك ٣ غرف بمقدم و تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في هايد بارك بخصم 24٪ - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٢٦٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في هايد بارك بخصم 24٪ - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٢٦٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…