بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في هايد بارك, صفحة 2

48 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه في هايد بارك قسط علي ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بموقع متميز باقل من سعر السوق التجمع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بالتقسيط في هايد بارك موقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع تاون هاوس مازونيت برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بكومباوند Hyde Park New Cairo

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في هايد بارك اقرب استلام اوبن فيو

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع متميز في هايد بارك استلام فوري بأقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية في هايد بارك بتشطيب فاخر وجاهزة للسكن

    Chances Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ١٠٤٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في هايد بارم فيلا كلاسيك ب ارخص سعر

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٠٥٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا متشطبه بسعر لقطه ارخص من سعر السوق

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن 269 متر في هايد بارك متشطبه بالكامل

    views investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ارضي و اول ورروف بحديقة خاصة فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بتقسيط 4 سنين اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٦١٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بأقل سعر اميز لوكيشن في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر بتقسيط 7 سنين استلام 2026

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع داخل هايد بارك

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لفيلا 355م 3غرف للبيع بأميز موقع

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ٦١٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله كلاسيك ديزاين موقع متميز جدا

    Feeds logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة بأقل سعر استلام فوري لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 247م استلام فوري بأقل سعر في التجمع

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٨٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مميز

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لفيلا في الرويال كلستر بفيو مفتوح

    Premises logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٠٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

1