عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 45

3,451 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند سراي شقه ١٨٥ متر بموقع متميز بالدور التاني

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري باقل سعر في الماركت

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 198م للبيع في كابيتال جاردنز (بالم هيلز)

    Aqarpedia For Resale logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بمقدم 1.5% فقط والتقسيط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجنينة كبيرة ڤيو مفتوح لاڤينير المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع سراي لوكيشن قوي بجوار مدينتي

    Impact Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المستقبل سيتي كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لافنير باقل سعر في الماركت

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٦٠ متر ٣ غرف نوم بحري تطل علي حديقه كبي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للبيع شقه استلام فوري بسعر مميز جدا ٣ غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند سراي شقه ١٨٥ متر بموقع متميز بالدور التاني

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس متشطب في كمبوند لافينير

    ABAZA for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع فى ات ايست قسط على 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه نص تشطيب في كمبوند لافينير

    ABAZA for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في لافينير 160 متر-ت01013879442

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند لافينير وحده ١٦٠ متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كابيتال جاردنز – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى للبيع على فيو سعر مميز فى المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه نص تشطيب في كمبوند لافينير

    ABAZA for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٩٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند لافينير شقه ١٦٠ متر استلام فوري ٣ غ

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند لافينير شقه ١٦٠ متر استلام فوري ٣ غ

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا 210 متر للبيع فى كمبوند اليفا المستقبل

    Zein for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فيلا مستقلة باقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٨٧٬١٣١ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في ماونتن فيو أليفا لاغون بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة 207م استلام فوري بفيومميز الان !!

    Bright logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٠٬٦٧٦ جنيه/متر مربع