عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 34

17,147 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في Village Gardens Katameya

    SKEEP logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٧٩٬٠٥٦ جنيه

    بنص السعر شقة في تاج سيتي كورنر امام مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة بفيو كامل على حمام السباحة في فيليت

    SKEEP logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي –مساحة مميزة باقل سرعر ريسيل

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون ريزيدنس – مساحة كبيرة ريسيل

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المراسم – تشطيب كامل مع تكييفات

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة نصف تشطيب فى ماونتن فيو اقل سعر

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬١٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن دبل فيو استلام فوري في موتن فيو بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف فاخرة للبيع في ماونتن فيو 1.1

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس1 – تشطيب فاخر

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة ارضي+جاردن 214متر سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 172متر-بأميز لوكيشن في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فيو مباشر على اللاند سكيب لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في ليك فيو-شقة ارضي بجاردن مع Pool خاص

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا للبيع استلام فوري - أوبن فيو - بحري صريح

    La Costa For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع - دبل فيو تطل على لاند سكيب

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري | دبل فيو | بحري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع شامل التكييفات والمطبخ لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٢٧٬٨٤٨ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو بانورامي على أكبر لاجون لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو جاردن في MVHP

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر للبيع في سيتي جيت – كورنر وواجهة شمالية

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة احلي تقسيمة 3 غرف 150م بأقل مقدم استلام سنة

    متصدر

    ARC Investments logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي – إطلالة جاردن

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 298م+ حمام سباحة خاص-اقل سعر في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٧٥٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في سيتي جيت – تصميم عصري مميز

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٧ جنيه/متر مربع