عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 42

14,107 عقارات أخرى
  • 13

    تاون هاوس

    ٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة تاون هاوس مديل قريب من الجامعه الامريكيه

    متصدر

    Empire real estate and investment logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٧٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 225م كورنر متشطب بأقساط ب زيد ايست

    East wing logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٣٬٢٢٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر- متشطب بالمطبخ والتكييفات-استلام فورى

    East wing logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر - موقع مميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٥٬٧٠٣٬٧٥٢ جنيه

    دوبلكس بحديقة كورنر متشطب بالمطبخ والتكييفات للبيع

    East wing logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٣٬١٥٧٬٦١٧ جنيه

    بأقل من سعر السوق - تاون هاوس كورنر متشطب - بأقساط

    East wing logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر - موقع متميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس2 باقل من سعر السوق

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في جايد – مساحة مميزة وحديقة خاصة

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى زيد ايست -متشطب بالتكييفات-استلام فورى

    East wing logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١١٠٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – مساحة مميزة وسعر

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف تاج سيتي مساحة مميزة باقل من سعر السوق

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في تاج سيتي ٣ غرف استلام فوري احسن موقع

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل -باتيو أورو- استلام فورى - 3غرف

    East wing logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة في كومباوند City gate phase Sapphire

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون تاج سيتي بسعر لقطه موقع مميز جداً اكبر حديقة

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 م استلام فورى بباتيو اوروا لافيستا للبيع

    East wing logo image

3

    1

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تحت سعر السوق إطلالة على لاند سكيب موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 م تطلى على لاندسكيب ونافورة استلام فورى

    East wing logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقظة سقة 3 غرف نوم إستلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٦٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مش هتتعوض تاني بالسعر دا استلام فوري

    Mr .Estates logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة شقة 3غرف تشطيب كامل بالمطبخ والدريسنج

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبة ستون ريزيدنس فيو لاندسكيب مباشره

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندالون 360 متر كمبوند بالم هيلز

    Property Hills  One logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164متر متشطبة فورى فى الباتيو اورو اقل سعر

    متصدر

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع