عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 38

14,107 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متر بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إي فيلا للبيع بتشطيب كامل وتكييفات في ماونتن فيو

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٣٬٧٣١٬١٥٠ جنيه

    دوبلكس ميدل فى أكبر وأرقى موقع في تريو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الباتيو أورو لافيستا- بأفضل سعر

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فورا شقه (215 متر)بفيو مفتوح بسعر نادر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بأجمد فيو على Water feature ,تشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف بحديقه خاصه كأنها فيلا مصغره بتشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٩٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفاخرة مباشرة أمام الجامعة الأمريكية

    D.Signature logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤١٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 159م ريسيل فيو الليك باقساط علي 12 سنة

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عظيم لشقه (155م) بتشطيب فاخر لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 168 متر دبل فيو بحري بسعر مغري تاج سيتي

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بأقل سعر برايم لوكيشن بجوار Hyde Park

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن لقطه للبيع ببالم هيلز نصف تشطيب

    I-Zone logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس كورنر استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة بحديقة استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عظيم لشقه (155م) بتشطيب فاخر لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري لوكيشن مميز سعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٦٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٧٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بتقسيط 10 سنين مع اقوي مطور عقاري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٣٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٠٬٨٧٧٬٧١٠ جنيه

    للبيع آي فيلا فاخرة بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي

    Redefine logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    متصدر

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأقل مقدم مع لافيستا اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٥٣٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر استلام فوري 315 متر تشطيبات راقية

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا فاخرة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Redefine logo image

3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع