عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 43

14,107 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 164م استلام فورى للبيع فى الباتيو اورو

    متصدر

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع مع روف 62 م-Lake View Residence 1

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ف تاج سيتي التجمع - بمقدم 0%

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬١٨٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة201 م متشطبة للبيع في ZED East

    AK Circle logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر | ميفيدا كريسنت | أفضل سعر في السوق

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١١٠٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 201م متشطبة بالكامل للبيع في ZED East بموقع مم

    AK Circle logo image

3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٩١٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة اكبر مساحة في ميفيدا بسعر مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل جاردن فاميلي هاوس نص تشطيب موقع مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٦٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٢٠٣ متر ٣ غرف نوم علي افضل فيو

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف متشطبه فيو فيلات باقل سعر لقطة

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م بحديقه استلام فورى متشطبه جمب ال AUC

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع,ذا ايكون \بمقدم 824الف

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 3 غرف في زيد ايست متشطب لوكيشن ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٣٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف ٣ غرف بتمر حنة 175م + تراس 50م

    شركة البحيري جروب logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر اقل من سعر السوق - استلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٨٬٦٥٠ جنيه

    شقة مميزة بإطلالة على الحديقة في تاج سيتي

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير تشطيب كامل

    KAMF logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو لشقة للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة 215م للبيع في كمباوند الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في Stone Park – جاردن كبير استلام فوري

    متصدر

    Mr .Estates logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تقسيمة و موقع بإطلالة علي اكبر حديقة سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه روف في زيد ايست متشطب لوكيشن ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة برووف تشطيب كامل و افضل موقع ٣ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر ميتفوتش لسرعة البيع بالتجمع الخامس

    متصدر

    Mr .Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع