عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي المعادي, صفحة 19

1,423 عقارات أخرى
  • 26

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس سوبر لوكس للبيع في سرايات المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع الترا لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع الترا سوبر لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف الترا لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف الترا سوبر لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م مفروشة للبيع- تقسيم الامل - زهراء المعادي

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة140م مفروشة للبيع -ابراج المرشدي -زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع -المعراج السفلي- زهراء المعادي

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٣٣٬٢٥٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن ف قلب المعادي- بخصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 155م 3 غرف + الجراج في ريحانه افينيو

    INVEST PRO logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق 144م وجهه و بحرى فيو المدارس فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب عصري في دجلة المعادي شارع 199

    Chances Real Estate logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالدور الأول في دجلة المعادي -شارع 200

    Chances Real Estate logo image

    شارع 200, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 152م فى ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقه و اقل سعر فى كريستال بلازا بالمعادى

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 210م 3/4 تشطيب بزهراء المعادي بجوار كارفور

    دليلك العقارية logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف امام كارفور زهراء المعادي سوبر لوك

    Mozdan For Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب سوبر لوكس المعراج العلوي زهراء الم

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند معادي جاردنز

    Chances Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في المعادي لوكيشن مميز

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 140م 3غرف بالجراج في جراند جيت بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    جراند جيت, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي المعادي
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي المعادي

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…