عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي المعادي, صفحة 17

1,423 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بافاريا تاون بعائد استثماري

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كريستال بلازاعلي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي دائري المعادي بجوار كارفور المعادي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع فى المعادى - القاهرة - مصر

    TG West Realtor logo image

    شارع عرابي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس دوبلكس للبيع فى المعادى - القاهرة - مصر

    TG West Realtor logo image

    شارع 79, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٢ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الحي الأيطالي بحري اول سكن أم

    Find House Group logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع -ابراج المرشدي -زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م للبيع في ابراج المرشدي زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع - ابراج المرشدي - زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 125م للبيع كمبوند بافاريا زهراء المعادي

    متصدر

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع متفرع من ش الجزائر, المعادي 140م

    العامر للتسويق العقاري logo image

    شارع الجزائر, امتداد المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفاخرة الآن – أول سكن بالحي الإيطالي

    Chances Real Estate logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف فى زهراء المعادى بجوار وادى دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣١٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه المعراج العلوي زهراء المعادي

    Find House Group logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب متميز في زهراء المعادي مدينه المع

    Find House Group logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف اوبن فيو ف كريستال علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فورى ف ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معادي فالي: شقة راقية جاهزة للسكن

    Chances Real Estate logo image

    معادي في, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه للبيع موقع مميز في سرايات المعادي

    Guides Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه باقل سعر ووجهه فى كمبوند كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في نيركو بأرقي وأميز موقع بالمعادي

    Smart Assets Real Estate logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي المعادي
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي المعادي

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…