عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي المعادي, صفحة 18

1,423 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مساحات مختلفه بزهراء المعادي استلام سنه

    دليلك العقارية logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الفرسان- دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    مدينة الفرسان, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك على الشارع في كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند بافاريا على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دارنا – موقع مميز على دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة داخل كمبوند إميرالد 2 – المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    سطح

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك رووف بالحي الإيطالي زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الآن في الشطر السابع لتعيش الرفاهية

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع-كمبوند الحي الايطالي-زهراء المعادي

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة للبيع في كمبوند جراند سيتي دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند معادي جاردنز- تشطيب علي زوقك

    Chances Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٩٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي الجديده اميز لوكيشن

    Find House Group logo image

    نفق زهراء المعادي, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مناسب للعائلات في المعادي الجديدة شارع 288

    Chances Real Estate logo image

    شارع 288, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي كمبوند تيجان2 فيو مفتوح

    Find House Group logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٣٣٬٢٥٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن ف قلب المعادي- بخصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي المعادي
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي المعادي

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…