عقارات 3 غرفة نوم للبيع في زهراء المعادي, صفحة 5

979 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٦٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى بموقع و سعر مميز دور اول استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٤٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى بموقع و سعر مميز دور ثامن استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة مباشرة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م وجهه وباقل سعر فى المشروع كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك المثالية بين إيديك شقة للبيع في الشطر السابع

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في الشطر الثالث عشر بزهراء

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثالث عشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع بالمعراج السفلي بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى جراند سيتى مفروشه فيو النادى باقل سعر

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى تيجان 1 فيو جاردن على دائرى المعادي

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في باڤاريا تاون بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع بكمباوند كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه البيع فى كمبوند بافاريا من النوادر تشطيب عالى

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب علي المفتاح فورا في بافاريا تاون

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمعادي اول سكن هاي ديلوكس للسكن الراق

    Al Nile Real Estate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمميزه للبيع بالمعراج العلوي 160م متشطبه

    Ring Road Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اول سكن الترا سوبر لوكس بجانب مدرسه نور

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع زهراء المعادي المعراج السفلي استلام فوري

    Town River logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل وجهه وباقل سعر فى المشروع كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 3 غرف في كريستال بلازا علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة مباشرة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كريستال بلازا على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 230 م بالشطر العاشر اول سكن

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع