عقارات 3 غرفة نوم للبيع في زهراء المعادي, صفحة 10

979 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في اميز كمبوند في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف الترا سوبر لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 215 م للبيع في المعادي كمبوند جراند سيتي ا

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه 3 غرف ب 4,300,000 كاش قابل لتفاوض البسيط

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٨٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه مش هتنظر باقل سعر فى كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف الترا سوبر لوكس اوبن فيو زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع الترا سوبر لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع اوبن فيو امام كارفور الشطر العاشر

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيع اوبن فيو امام كارفور زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م مفروشة للبيع في ابراج المرشدي الشباب

    متصدر

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بافاريا تاون بعائد استثماري

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كريستال بلازاعلي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي دائري المعادي بجوار كارفور المعادي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع - ابراج المرشدي - زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 125م للبيع كمبوند بافاريا زهراء المعادي

    متصدر

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفاخرة الآن – أول سكن بالحي الإيطالي

    Chances Real Estate logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف فى زهراء المعادى بجوار وادى دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣١٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب متميز في زهراء المعادي مدينه المع

    Find House Group logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف اوبن فيو ف كريستال علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فورى ف ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معادي فالي: شقة راقية جاهزة للسكن

    Chances Real Estate logo image

    معادي في, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه باقل سعر ووجهه فى كمبوند كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مساحات مختلفه بزهراء المعادي استلام سنه

    دليلك العقارية logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك على الشارع في كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند بافاريا على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع