عقارات رخيصة للبيع في زهراء المعادى

1,158 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 89م غرفيتن للبيع - كمبوند تبارك -زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٦٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة 115 م بكمبوند بزهراء المعادي

    sherwoods property logo image

    نكست لايف, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٤٤٬٤٤٤ جنيه

    شقة بزهراء المعادي استلام فوري تكملة اقساط 4سنوات

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى موقع مميز بزهراء المعادي داخل مشروع فندقى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فى مبنى فندقى متكامل امام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • أفينيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٧٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,افينيو
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فورى ف زهراء المعادى امام النادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في المعراج العلوي – مجاورة 10

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بمساحه خارجيه للبيع بالمعراج العلوي

    Ring Road Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه المعراج زهراء المعادي بجوار

    Find House Group logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع ال50 فيو مفتوح في زهراء المعادي

    متصدر

    Q VISION logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريفيان دجلة تاور

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Xland Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزه في الشطر ال13 زهراء المعادي

    متصدر

    Q VISION logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 138م في أبراج جراند جيت – زهراء المعادي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م فيو حمام سباحة للبيع-كمبوند دجلة فيو

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75 م للبيع بالفرش-عمارات تبارك-زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • جدران

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,جدران

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك على دائري المعادي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٤٥ متر كومبليكس جراند جيت معمار المرشدى للبيع

    Homes Real Estate logo image

    جراند جيت, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقي موقع بجوار كارفور زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ١٣٠م المعراج العلوى زهراء المعادى سوبرلوكس

    Homes Real Estate logo image

    شارع الكورنيش, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة110م سوبر لوكس للبيع-كمبوند تبارك-زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • نكست لايف

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Next Home Development
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,نكست لايف

    3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى دجله فيو معمار المرشدى غرفتين وجهه

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 235م 4 غرف فى مشروع مميز امام كارفور المعادى

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 205م بالجراج فى مشروع فندقى مميزه باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فورى ف ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 152م في زهراء المعادي امام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • V المعادي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Value Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,معادي في

    2 - 3 غرفة