شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 919

28,944 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بالم سيتي – دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لافينير، المستقبل سيتي

    Strive Reality logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف تشطيب | إل باتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اسكان الجامعه الامريكيه

    Grey Parrot Realty logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 م 3 غرف استلام فوري برايم لوكيشن باقل سعر

    Strive Reality logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بسعر مميز -بدر - compound Lunaj

    Feeds logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وان قطامية بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف نهائي | الباتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند لوناج – مدينة بدر

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالبنفسج 12 بالتجمع الاول قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن بسعر مميز في R8 - هافا -

    Feeds logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب كامل | الباتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧٣٬٢٩٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن بأقل سعر في لاجونز العاصمة الجديدة

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٩٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 م فيو حمام سباحة للبيع - زهراء المعادي

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة في اللوتس الجنوبية بأفضل سعر

    Strive Reality logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | نصف تشطيب | إل باتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف تشطيب | الباتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200 م للبيع في مدينتي علي اكبر فيو مفتوح بالمدينه.

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف نهائي | الباتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع