شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 916

29,130 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب النرجس الجديدة بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣١٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند ادرس الشيخ زايد مساحة 134 م

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (( لوكيشن مميز مع باركينج )) للبيع -بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بأقل سعر فى R7 بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م للبيع حي اسكان جامعه الأمريكية بالتجمع ل5

    Al Maz Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم للبيع 200 م تشطيب كامل بالتكييفات فورى

    Apex Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع الحجازميدان الحجاز مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد المعطي الخيال, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع رئاسة الجمهورية التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 3غرف بأقل سعر فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٦١٬٥٨٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز مرحله تيرسس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| شقه147م النرجس الجديده باقل سعر 3br جاردنU

    La Costa For Real Estate logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف تشطيب | الباتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٧٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٧٧٬٤٧٦ جنيه

    خصم 8 مليون للكاش استلم شقتك ف تريو جاردن متشطبة

    Impact Investments logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 162م للبيع بالرحاب مجموعة 112 قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم ب5% شقة 216م متشطبه ف الr3 بسعرمنخفض قسط ع12

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري مبنيه ومتشطبه بالكامل بقلب العاصمه-مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٥٢٨٬٨٩٩ جنيه

    شقه 136م للبيع بالتقسيط نوادر B1 اول سكن فيو جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٧٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه 3غرف بالعاصمه علي المحور المركزي

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه باكبر مساحه واقل سعر

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه راقية للبيع في التجمع الخامس الحي الثالث فيلات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري استلام فوري متشطبه بالعاصمه وبدوون مـقـدم

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م للبيع بالمطبخ والتكييفات بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تاج سيتي 141م مرحلة شاليا استلام 4شهور

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيه في جنوب الاكاديمية رووف متشطبة

    Home Destination logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع