شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 900

29,130 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع ب 0% مقدم في إيفر التجمع

    Roots Real Estate logo image

    إيفر, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع بأقل سعر فى التجمع بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 3غرف بسعر لقطه بالعاصمه بقسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس فى المنطقة 4 التمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٤٧٩٬٠٤٧ جنيه

    شقة بحديقة خاصة فى ماونت فيو بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Platinum Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بأقل سعر في التجمع وتقسيط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 متر للبيع في مصر الجديدة, ميدان الحجاز

    Re/Max IBuild logo image

    ميدان الحجاز, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٣٩٠٬٢٨٨ جنيه

    احجز الان! شقة بسعر مميز فى ماونتن فيو اى سيتى

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أول سكن الترا سوبر لوكس فيو رائع علي شار

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه 3غرف بجوار BUE بالعاصمه بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأميز لوكيشن بالعاصمه وبأقساط حتي8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى 3غرف بأقل سعر بالعاصمه +قسط 5سنين

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٥٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فورى فى المستقبل سيتي بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٤٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145 متر وان قطاميه بتقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٧٬٠٠٠ جنيه

    أحجز شقتك 3غرف على التسعين مباشرة باقساط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف في IONبمقدم10%+قسط 12سنه بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع فى روك يارد بشيراتون بسعر لقطه

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٤٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس عمارات خطوات من مسجد فاطمة الش

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أول سكن الترا سوبر لوكس فيو رائع علي شار

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بسعر طرح الاول فى قلب R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3غرف بالعاصمة قسط 7 سنين بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للسكن فى العاصمه بمقدم 5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف بحري بسعر لقطه فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف أستلام فوري بالمستقبل سيتي بأقساط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع