شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 897

29,130 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    210م شقة للبيع بالنرجس فيلات نصف تشطيب بحري حديقة

    Find Real Estate logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري عالمفتاح في لافيستا باقل سعر

    Rakar Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٧٦٬٩٦٢ جنيه

    شقه 128 م بحديقه وفيو مميز علي بحيرات ولاند اسكيب

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى قلب التجمع

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كريستال بلازا علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل شعر شقة 3 غرف في التجمع بماونتن فيو - فوري

    Waystar Investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة للبيع في أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز علي كورنيش بأقل سعر للمتر ف المقطم

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 200 م فيو مجري السيل روعه في b8 مدينتي

    Blue Pearl logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالمراسم شقة للبيع ارضي بجاردن بأقل سعر في السوق

    Waystar Investment logo image

3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٢٧١ جنيه

    المقصد 3 غرف استلام فوري متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٧٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل – شقة للبيع في باتيو أورو 3غرف فيو لاند سكيب

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 195 م بالتجمع جاهزة للسكن مباشرة

    Waystar Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (165متر) بسعر مميز بلوم فيلدز – استلام

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م بالمراسم فيفث سكوير استلام فوري ريسيل

    Waystar Investment logo image

3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف 3 حمام برايم لوكيشن دوبل فيو

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي (zone T) 3 غرف استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م فيو خارجى للبيع بكمبوند كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٦٧٬٧٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة للبيع متشطبه بالكامل استلام 2026

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع