شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 899

29,130 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في فلل نرجس

    Crafters Real Estate logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ready to move - Under market price -View landscape

    Three in one Investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٢٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بالتقسيط مقدم10% استلام فوري

    Held Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل استلام فورى اقساط حتى 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة 155م بجاردن ب 100الف واقساط ع 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة كورنر 174م بـدفعة استلام 2,400,000

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بدون مقدم فى أحدث طرح بTaj City بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك فى موقع مميز جدا واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز - اقل سعر في السوق

    Three in one Investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة للبيع في مدينتي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة+90م جاردن بمقدم 100الف فقط واقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز - اقل سعر في السوق

    Three in one Investment logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٩٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن مميز في فيلات النرجس 5 علي فيو جا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" بجاردن خاص للبيع - كمبوند أكاسيا

    Better Estate Investment logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع في المنطقة الخامسة

    Crafters Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام فوري بالتقسيط علي 5 سنين

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٧٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م ع شارع ال 90 وبتقسيط علي اطول فتره

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 410م نصف تشطيب فى حى الاندلس

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤١٠ متر مربع

    ١٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٤٦٬٨٠٠ جنيه

    شقتك في إيزولا شيراتون بخصم 48% وتقسيط يناسبك!

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 3غرف جاهزة للسكن بالجولدن سكوير قسط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقة خاصة - استلام فوري - سعر خاص

    Three in one Investment logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف باقل مقدم 5% و قسط على 12 سنة فى سراى

    Platinum Properties logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع