شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 806

29,130 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند شبابيك قسط شهرى 25000

    Grand House Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أول سكن بمدينة نصر المنطقو الاولي 225م

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع محمد طلعت سالم, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام سنه ناصه وجهه فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه بجوار سولانا ايست بالتجمع بأقساط10س

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع من سوديك بالتقسيط علي 10سنين

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٦٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل ارضي بجاردين في Taj City متشبطه بلكامل

    Held Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م نص تشطيب دقيقتين من التسعين الجنوبى

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب عصري في دجلة المعادي شارع 199

    Chances Real Estate logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة واسعة (180م) - المجاورة الخامسة

    Better Estate Investment logo image

    المجاورة الخامسة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز قلب التجمع اقل سعر في السوق لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع ف النرجس الجديدة في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالدور الأول في دجلة المعادي -شارع 200

    Chances Real Estate logo image

    شارع 200, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 م دور تاتي للبيع فى الاندلس التجمع الخامس

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف برايم لوكيشن للبيع من الاسكان و التعمير

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي 177متر + 210 متر حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه 178متر في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٧٩٬٤٨٨ جنيه

    شقة مطلة على البحيرة للبيع في ليك فيو ريزيدنس ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيبات فاخرة في اميز موقع بهايد بارك

    Boundless For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى ادريس ايست تشطيب سوبر لوكس موقع متميز جدا

    Feeds logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى ليك فيو ريزيدينس للبيع بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة175م للبيع بايزولا شيراتون بخصم للكاش يصل ل48%

    GCR Developments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في التجمع الخامس امام AUC

    Oaks Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بخصم 4 مليون كمبوند ساكن وعايش بالفعل

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب كامل | District 5

    Good Vibe Homes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع