شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 802

29,130 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه وجاهزة للمعاينه+بقسط 6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية B10 امام الخدمات بتشطيب خاص كاش 116متر

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتى 200م للبيع تشطيبات خاصه فيو حديقه مميز

    Contact Madinaty Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد القاهرة الجديدة

    Grey Parrot Realty logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن الحي التكميلي استلام فوري لقطة ...

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام الكرافت زون مباشرة116م كاش استلام فوري في B12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة استلام ٢٦ بموقع مميز واقل سعر

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في النرجس عمارات | 150م | التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة فيو دبل فيس189م امام الخدمات كاش فيB10

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم بحديقة خاصه في فيستيفال ليفينج

    Osoul Residence logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة سوبر لوكس بموقع مميز فيو جاردن

    Premises logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في زيد ايست شقة ٣ غرف بموقع مميزجدا

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط B14بجوار الخدمات حجز 2024 مساحة109م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٢٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق في زيد ايست بموقع مميز علي فيو

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في النرجس فيلات | 190م | التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    شارع بدرخان علي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٩٧٬١٦١ جنيه

    شقة 149متر للبيع 3 غرف–العاصمة الإدارية الجديدة R7

    Al Fanar Development and project management logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 160م برايم لوكيشن علي التسعين مباشره

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بجوار منطقة الخدمات 140م علي جاردن B10

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة ٣ غرف اقرب استلام علي اقساط

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو اورو متشطبة بالتكييفات و المطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٧٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار ساوث بارك كاش 143م تشطيب خاص 3 غرف نوم في B6

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع