شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 716

29,225 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه ١٧٥م فيو مميز استلام فوري دور التاني

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه شقه 142متر 3غرف ارضي بحديقه فيو بحيرات

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الطابق الثاني تشطيب كامل مع تكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مجمع ماونتن فيو السكني مع حديقة

    Homy Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مونتن فيو اى سيتى ارضى بجاردن

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مونتن فيو اى سيتى ارضى بجاردن

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في شارع القناة ثكنات المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع القنال, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم الفرصة بالمنطقه السادسه بجوار حديقه الطفل شق

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالـعـاصـمه بأقل سعر وبالتقسيط علي 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مونتن فيو اى سيتى ارضى بجاردن

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مونتن فيو اى سيتى ارضى بجاردن

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلقطه لسرعه البيع شقه175م ع بحيره مباشر دورتاني

    S signature logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 225 متر تقع في الدور الحادي عشر من إجما

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, مدينة التوفيق, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مجمع ماونتن فيو السكني مع حديقة

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع البنفسج عمارات موقع مميز 280 متر

    Dm Consultation logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمصر الجديدة مطلة على عبدالحميد ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مجمع ماونتن فيو السكني مع حديقة

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه استلام فوري متشطبه سوبر لوكس فيومميز

    S signature logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مجمع ماونتن فيو السكني مع حديقة

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى باتيو أورو استلام فورى

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٤٢٣٬٠٢٥ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة ٣ غرف نوم فى سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للغاية في سوان ليك ريزيدنسز فينيكس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٣٬٣٧٤ جنيه/متر مربع