شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 712

29,225 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن بكمبوند هايلاند بارك!!!!

    The Icon Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي الاندلس عند المترو

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في القاهره الجديده قريبه من الجامعه الالمانيه

    Empire real estate and investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٣٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند المصراويه | 182م | التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بخصم حصري 5% في قلب التجمع الخامس

    The Map Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شقة 210 م تاني صف من محور بني زايد دور 1

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Stone Residence بتسهيلات

    Homy Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف سوبر لوكس للبيع -المعراج - زهراء المعادي

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ بالنرجس عمارات بالتجمع ل5

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف دبل فيو أستلام 10 شهور علي 8 سنين أقساط

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Stone Residence بتسهيلات

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Stone Residence بتسهيلات

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Stone Residence بتسهيلات

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي المتميز قريبه من مول مصر

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143م استلام فوري في الزهراء المعادي

    متصدر

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالفرش بأقل سعر في التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل دور أرضي

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م للبيع في Mountain View iCity Club Park

    Homy Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع