شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 721

29,225 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي فيو لاندسكيب استلام فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر متشطبة تشطيب ممتاز - القاهرة الجديدة

    Smart Step logo image

    لافي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند سوديك ايست شقة متشطبة فيوو فللفوري ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الكوربة برج خدمى فيو هادي جراج خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع رمسيس, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقه بجاردن بأميز كمبوند في شيراتون+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% استلم شقة 183م متشطبه فيوبرج ايقوني الان

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة +حديقة بخصم 10% قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أرضي بجاردن 230م- بيت الوطن مقدم35%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع في كمبوند هايد بارك متشطبه بالكامل!

    Realtors logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36%سداد 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 232م أمامي بحري فيو جاردن بيت الوطن التجمع

    The Map Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وان قطاميه بسعر مميز بالدائري

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 متر استلام فوري داخل كمبوند Helio Eye

    Feeds logo image

    هليواى, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بخصم 10% قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم متشطبة بجوار هايد بارك 0% مقدم و علي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست اازالية شقة ريسيل فوري في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك متشطبه الان في جايد بارك R3 بمقدم1.2%

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري 3غرف مقدم أقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بخصم 10% قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت أمتلك شقة 200م موقعها مميز جدا

    Smart Step logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم جاهزة للسكن بالمستقبل سيتي تقسيط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٥٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 174م متشطبه برايم لوكيشن بالمستقبل+قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ريسيل في سوديك ايست استلام فوري على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه /للبيع / دجله المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بروميناد

    Gold Routes logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع