شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 671

28,948 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى بريفادو فيو النادى اعلى تميز استلام فورى

    A 2 Z Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨١٤٬٥٦٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بالتقسيط في العاصمه الاداريه

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة190 تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ريسيل في سوديك ايست متشطبة لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٢٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٨٧٬٥٢٠ جنيه

    شقة 3 غرف دور اول للبيع في كمبوند في العاصمه

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence – موقع متميز جدا

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه لقطه بدون مقدم و بالتقسيط علي اطول فتره

    Tradmark Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب راقي جدا جاهزة للسكن فوراً

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    196م المنطقة الخامسه على الحرية جواركمبود حسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٨٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence – فيو رائع جدا

    متصدر

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٨١٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بعباس العقاد الرئيسي بمدين

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل موقع متميز جدا للبيع لاميرادا

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٨٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للسكن موقع متميز – ليك فيو ريزيدنس

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل - اقل سعر موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي بأميز موقع لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في MV 1.1 – تسليم خلال 3 أشهر بسعر مغرى

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيبات حديثةمدخل شيك فيو مفتوح بالطيران

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, منطقة السينما, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع