شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 675

29,225 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 550 الف بالتقسيط بالشروق من لافيست

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتى 116م للبيع وايد جاردن امام الخدمات

    Contact Madinaty Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتي شقة فاخرة بإطلالة بحيرات في بريفادو

    Contact Madinaty Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 200م بالبنفسج فيلات تشطيب سوبر لوكس لقطه

    Next Level Properties logo image

    البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع فوق الممتاز دايركت ڤيو لاجون بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز ڤيو مفتوح بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز جدا بحري صريح دايركت ڤيو لاجون

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت موقع متميز جدا دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 800 الف بالتجمع سادس تقسيط 10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت موقع متميز جدا بحري صريح استلام فوري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالكامل موقع متميز خصوصيه عاليه

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في الباتيو اورو لافيستا

    views investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في دار مصر الأندلس فيو جاردن

    Smart Location Group logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف تشطيب فاخر أمام East Hub

    Town Home Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع فوق الممتاز دايركت ڤيو لاجون بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز ڤيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في البايتو اورو لافيستا التجمع الخامس

    views investment logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة الترا سوبر لوكس في كمبوند واتر واي

    views investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الراقي | شقة لقطة في كمبوند جايد(Jayd)

    The Homies logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع