شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 670

28,948 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري تطل على مناظر طبيعية و مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م بفيو بحيرة مباشر بسعر لقطةو باقساط مرنة

    Property Misr logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في Lake View Residence –موقع مميز

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ماونتن فيو iCity | التجمع الخامس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو لاجون وبرج ايقوني بأقساط 10 سنين بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٨٨٬٠٤٣ جنيه

    شقتك بأقل سعر في العاصمه الادارية داخل كمبوند

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٧٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٦٥ جنيه

    بمدينة نور شقة للبيع147م تشطيب كاملSMARTوايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٢٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ايست تاون

    New Capital Home. logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جايد متشطبة سوبر لوكس بحري بفيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين للبيع بغرب اربيلا متشطبين سوبر لوكس نموزج 10

    Find Real Estate logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع في مدينتي – موقع مميز

    Contact Madinaty Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3 غرف على مساحات خضراء فى حسن علام احسن سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٨٤٬٨٥٢ جنيه

    شقة 195 متر في العاصمه بالتقسيط علي10 سنين

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    170م شقة للبيع بالنرجس الجديدة بتسهيلات حتي 24شهر

    Find Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في لوكيشن مميز متشطبة في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجنوب الاكاديمية ب الترا سوبر لوكس

    Home Destination logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع