شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 590

28,948 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٨ متر في مدينتي بريفادو مطلة على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م سوبر لوكس زهراء المعادي الشطر 13

    العامر للتسويق العقاري logo image

    الشطر الثالث العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم3% امتلك شقتك 3نوم بالعاصمة باقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٢٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠١٬١٣٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 141م علي10سنوات فيو مجري السيل

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٧٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 3غرف الان باطلاله ع حمام سباحه بالتقسيط.

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في مون ريزيدنس القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-ارخص شقة165م بموقع مميز فالماركت

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح علي اللاند سكيب

    All 90 logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة باطلالة على حديقة وموقع مميز–أرض الجولف

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع شمس الدين الذهبي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كريستال بلازا علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشره علي الليك تشطيب سوبر لوكس

    All 90 logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي دائري المعادي في كريستال بلازا ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي183م أمام النادي الاهلي مقدم30%سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ارخص الاسعار شقة لقطه للبيع في ماونتن فيو ١٫١

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة220م للبيع ف الياسمين 4 فيلات في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع جعفر بن ابي طالب, الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ميفيدا بوليفارد علي حمام السباحه بلفرش

    A+ Property logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٩٬٥٤٢٬٦١٣ جنيه

    دوبلكس في كمبوند لوميا ريزيدنس R7 العاصمة مقدم 10%

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بسعر مميز جدا في مدينتي B14

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 غرف في زيد ايست استلام 3 شهور متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B10 في موقع مميز تشطيبات طلعت مصطفي +70 حديقه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبأرخص سعر في السوق شقه للبيع في هابتاون بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36%سداد 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي البحيرات مباشره ألترا سوبر لوكس

    A+ Property logo image

3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٤٬٤٥٨ جنيه/متر مربع