شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 595

28,948 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٩٢٬٣٥٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط - استلام2027 - زيد ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه متشطبه بكايروفيستفال واقساط ل4سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 147م في لايف هوم – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بخصم الكاش 40% برايم لوكيشن ف The Icon

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه152م استلام قريب امام مدينتي دابل فيو بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بأكبر مساحه حديقه 420م بالوكيشن مميز

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأحدث مشروعات التجمع السادس وبسعر لقطه

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بحري في تاج سيتي امام المطار

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر أقل من السوق 190 م بموقع مميز جاهز للتملك

    Premises logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقةبحري تشطيب كامل في بالم هيلز فيو مفتوح عالجنينة

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بافاريا تاون باقل سعر متر

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تشطيب فاخر للبيع بسعر مميز في النخيل

    Smart Step logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في النرجس 1 – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – التجمع الخامس (أول امتداد غرب الجولف)

    sms for RealEstate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ماستر بدريسينج ناني روم استلام فوري قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة كورنر بجاردن استلام فوري ألباتيو أورو

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف خاص شبه الفيلا للبيع متشطبه تشطيب راقي

    إيزي لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة للبيع في تاج سيتي فيو رائع

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري 3غرف مقدم أقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري باقساط على٣ سنوات في بيت الوطن

    New Avenue Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى بأقل سعر مع IL-Cazar بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36%سداد 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة استلام فوري باقساط ف كمبوند ساكن

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م لقطة في اللوتس الجنوبية – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع