شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 423

28,777 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    133م للبيع في مدينتي b11 فيو وايد جاردن بحري

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٥٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف في ليك فيو 2 كمبوند 181 متر

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٥٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    182م للبيع بالمرحلة التامنة بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن ريسيل باقساط-جايد دقايق من الرحاب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع بسعر الماركت تشطيب سوبر لوكس

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه لقطه للبيع بالفرش في المربع الذه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161متر متشطبه بالكامل بفيو مميز فى نيو كايرو

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161متر متشطبه بالكامل بفيو مميز فى نيو كايرو

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوار مودرن اكاديمي وجهه فى كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري باقساط في جايد برايم لوكيشن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بيزمنت بالاندلس 2 داخلة صريحة من التسعين

    East House logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ully Furnished Apartment for Sale in Waterway – Ne

    Spade consultancy logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161متر متشطبه بالكامل بفيو مميز فى نيو كايرو

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    6 شقق للبيع فى الحى الخامس بيت الوطن

    I-Zone logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م للبيع ريسيل برايم لوكيشن / جالريا, التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي 169م-3غرف فقط مقدم M1,035,125 سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط جاهزه للسكن الفوري بفيو جاردن

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 166م متشطبه بفيو مميز بمقدم5%تقسيط ع10س

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف باقساط علي 11 سنه او خصم 30% من ايجي جاب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ والتكييفات في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٠٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في احدث مشاريع لافيستا بأقل مقدم ع8سنين

    IRTKAZ logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 القاهرة الجديدة MV 1.1

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كاملة التشطيب باقساط تصل الي 10 سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نايل بوليفارد, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كاملة التشطيب باقساط تصل الي 10 سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الزمالك بالفرش والاجهزة

    We are consultancy logo image

    شارع حسن عاصم, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع