شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 64

2,547 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي متشطبة اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط ع 12 سنه استلام فوري ف قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٩ متر مربع

    ٣٣٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كابيتال جاردنز-بالم هيلز- مدينة المستقبل

    Akar Town Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز، التسليم عام 2026

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٥٬٦٥٠ جنيه

    استلم فوري شقه 3 غرف بجوار مدينتي باقساط ع 11 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز و أقل سعر متاح في الكمبوند

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٨٤٬٩٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري نصف تشطيب بموقع مميو هاب تاون

    why solutions logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز وبسعر اقل من سعر السوق

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة فيو بحيرة استلام فوري باقل سعر في الماركت

    Summit Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر فى كبموند سراي 137م استلام فورى

    Brokers Hub logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٧٩٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن فى قلب القاهرة الجديده بسعر لقطة

    IRTKAZ logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مع جاردن مع اقساط علي 8 سنين بيع

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير-اقل سعر شقة 160م دايركت علي النادي للبيع

    YaKan Properties logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقه 3 غرف في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة 145 للبيع في اليفا المستقبل مرحلة اولي

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير-ارخص شقة ارضي165م بجاردن80م فيو لاندسكيب

    YaKan Properties logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٢٥٬٩٧٥ جنيه

    شقه بجاردن كرونر واخده prime location وفيو lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بخصم كاش مميز جدا ف اميز مرحله ف سراي

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٦٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في المستقبل سيتي بدون مقدم و اقساط علي 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥١١٬٩٨٨ جنيه

    شقة ريسيل دبل فيو فى موقع مميز قسط 6 سنوات - سراى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع، 3 غرف نوم، تطل مباشرة على منظر طبيعي، .

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام فورى 3 غرف الدور الثالث نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة 177م بأميز لوكيشن بزيزينيا ومقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى دور متكرر نصف تشطيب بحرى 3 غرف

    Scale for Real estate investments logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٥٨٬٨٠٠ جنيه

    وحدة 139م بجاردن بيتا جرينز مستقبل سيتى مدينتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع