شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 32

12,050 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مش هيتكرر في مرحلة اللاجون

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري مميزة فى كومبوند ذا سكوير القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مقدم واقساط استلام 2027 Blue tree

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ماونتين فيو اي سيتي باقل سعر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بدون مقدم تقسيط 10 سنين اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ليك فيو ريزيدنس \ نصف تشطيب

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة في نورث بارك لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Right Direction logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم وتكملة اقساط في mv اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل في بالم هيلز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه سوبر لوكس باقل سعر برايم لوكيشين-فوري

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه لقطه فى اميز لوكيشن بفيو مفتوح

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن اقل سعر-جاهزه للمعاينه برايم لوكيشن

    متصدر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحرى في فيو على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في أزاد – موقع مميز واستلام فورى

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس التجمع الخامس– المرحلة الثانية

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل فى بالم هيلز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سيتي في فيو مفتوح بحري مع مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري تشطيب الترا سوبر لوكس في فيو علي بحيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اللوتس الجديدة ترا شارع التسعين الشمالي

    AMG. logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحمام سباحة للبيع في ليك ڤيو

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٣٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة بجاردن في نورث بارك لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Right Direction logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    173م في حسن علام تشطيب كامل علي الفيو دايركت

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٩٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فورى بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري في موقع متميز في ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بموقع استراتيجي مميز بسعر خاص

    متصدر

    why solutions logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٩٬٦٥١ جنيه/متر مربع