شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 29

12,050 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بدون اوفر مطلوب المدفوع فقط

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير متشطبه فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن و حمام سباحه للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م بسعر أقل من السوق في باتيو أورو

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي بجاردن استلام فوري ناصية فيوشارع رئيسي

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لاجون بارك ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن وبول خاص فى ليك فيو ريزيدنس

    Laucienda For Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري سوبر لوكس في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة لاستلام في فيفث سكوير المراسم جوار بالم هيلز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    امام المطار امتلك شقه151م بتقسيمه مميزه قسط ع12سنه

    Closer logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع تاج سيتي شاليا بجاردن جاهز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن مقدم 34% في الحي السابع بيت الوطن

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول استخدام تشطيب سوبر لوكس و مفروشه بفيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فورى بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢١٥م بجاردن ٢٨٨م للبيع باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشر على اللاجون | 3 غرف | فرصة مميزة iCity

    متصدر

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه و استلام فورى في بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري واجهة بحري أمامي الحي الرابع بيت الوطن

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى في بالم هيلز متشطبه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص مفروش للبيع في ليك فيو1 فيو مفتوح موقع مميز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف تشطيب | district 5

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م بخصم 50% امام مطار القاهرة

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٦٦٬٢٨٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشيطب كامل للبيع في بالم هيلز التجمع

    Key Point for real estate logo image

3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع