شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 34

12,049 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة في اي سيتي دور اول استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه استلام سنه واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٣٣٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم و اقساط اقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه كورنر 215 متر على احسن فيو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بسعر لقطة ارخص من سعر الشركة بماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف موقع مميز جدا باقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٦١٬٤٢١ جنيه

    شقة للبيع | استلام 2027 | فرصة مميزة في التجمع الخ

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بأقل سعر متشطبة بالتكييفات في اللوتس

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٢ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٩٥٬٢٨٦ جنيه

    ارخص وحده في كمبوند جايد باحسن موقع في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى بخصم كبير جاهزة على المعاينة

    Impact Investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع في إيستاون سوديك

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن استلام فوري باقل سعر ف قلب لافيستا

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف بجاردن موقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة ٣ غزف تشطيب كامل استلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام في فيفث سكوير المراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تطل على نافورة أمامية

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ديستريكت 5 استلام فوري فيو مفتوح بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة متشطبه 3 غرف بحري فيو فيلات باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تطل على نافورة أمامية

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 3غرف للبيع ف التجمع الخامس امام هايد بارك

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في الماركت للبيع

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٩٧١٬٩٩٥ جنيه

    شقة بموقع مميز فى ماونتن فيو اى سيتى التجمع قسط

    Platinum Properties logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٨٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس بجاردن 230 متراستلام فوري في بالم هيلز

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر على مساحات خضرة واسعة ومسطحات مائية

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – تشطيب كامل بالتكييفات

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع