شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 259

11,883 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلكوشين مميز في ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    دايركت ع شارع ال90 امتلك شقه3غرف بمقدم710K بالتجمع

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة لا تتكرر شقة على شارع الشويفات الرئيسي

    Smart Location Group logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في هايلاند بارك – التجمع الخامس

    The Icon Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى موقع مميز من افضل المطورين فى التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك الان من مراكز جاهزة للاستلام بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م لوكيشن مميز للبيع في إيستاون

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(ريسيل) مميزة كاملة التشطيب باقل سعر في الماركت

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بأقل سعر فى بالم هيلز بمقدم 3% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧١ متر مربع

    ٩٣٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو للبيع تشطيب كامل استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 م جاهزة للسكن متشطبة فوري في البنفسج

    Catchers investment logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للايجار بجوار AUC بسعر لقطه

    clear scope logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٣٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بسعر وموقع مميزين في فيليت

    why solutions logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨١٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة +الجراج والنادي للبيع ريسيل بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بالتقسيط علي 5 سنين في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155m في هايلاند بارك – التجمع الخامس

    The Icon Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل جاهز للسكن بموقع متميز في cfc

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩١٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 225م مع جاردن 22م بمقدم 10% وتقسيط 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه جاهزه للسكن بموقع متميز في cfc

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩١٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بالتقسيط استلام فوري بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية شقة استلام فوري بعداد كهرباء القرنفل 3

    Smart Location Group logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة جاهزة لاستلام في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكيفات و المطبخ- فيو حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٨١٤ جنيه

    شقة 150م للبيع في ماونتن فيو آي سيتي (iCity)

    Better Estate Investment logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع