شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 264

11,883 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي183م أمام النادي الاهلي مقدم30%سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات شقة للبيع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط علي 10 سنوات -استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع - ماونتن فيو آي سيتي

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوان ليك - 10 سنوات تقسيط - استلام 2028

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بأمان في District 5–موقع مميز وسعر استثنائي

    clear scope logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦١٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٧٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٩٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٣٤٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع ممتاز جاهز للاستلام الفوري في ادريس ايست

    Realm Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان ف ارقي كمبوندات التجمع

    Creative Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري 3غرف مقدم أقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مستقلة جاهزة للاستلام في المراكز، دايستركت 5

    clear scope logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سكاي كوندوز فيليت بالتجمع الخامس

    Properties-Today.com logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن وحمام سباحة في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬١٧١٬٢٠٠ جنيه

    احجز وحدتك معنا في المرحلة الاخيرة بمقدم 10%

    The Icon Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م للبيع بالأندلس سعر لقطة واستلام فوري

    D COMUNITA RE logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 175-ريسيل ماونتن فيو اي سيتي open view

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى ماونتن ڤيو هايد بارك فيو علي حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 165م بفيو لاندسكيب (لفترةمحدوده )!!

    Bright logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٧٬٤٦٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف في المراسم استلام فوري متشطبة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٤٥٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة أرضي بموقع استراتيجي (دار مصر الأندلس)

    D COMUNITA RE logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه علي اقساط حتى 2031 فى كمبوند سيتى جيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٢٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورأ وقسط علي سنه

    Creative Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس نادرة للبيع – ديستركت 5

    clear scope logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه دور متكرر بحري بقلب التجمع بالقرب من التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م للبيع برايم لوكيشن باقل سعر ف ذا ايكون

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع