شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 243

11,883 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أرضي بجاردن 230م- بيت الوطن مقدم35%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف تشطيب مميز باقل سعر في الماركت

    ERE logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة اقساط 12 سنه بمقدم800 الف- سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36%سداد 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي بفيو ساحر ع اللاجون والحديقه

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه فوري كمبوند سوديك فيليت

    clear scope logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مغري للبيع في سوان ليك - جاهزة للاستلام

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا بموقع مميز وسعر جيد في سوان ليك

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٢٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188م نص تشطيب تمر حنه دقايق من التسعين

    Envigo Real Estate logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري 3غرف مقدم أقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 140 م جاهزة للتسليم في ماونتن فيو 1.1

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت-سبيشيال شقة كورنر متشطبة 225م موقع مميز

    YaKan Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بدار مصر القرنفل امام الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باتيو اورو-شقة ارضي 164م بجاردن 20م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاجون في ليك فيو ريزدنس 2 تكمله اقساط

    متصدر

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف ايستاون 3 غرف نوم تشطيب و فيو مميز

    ERE logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه للبيع في كمبوند سولانا نيو زايد

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٤٣٬٥٦٨ جنيه

    شقة استلام خلال سنة (معاينة فورية) – بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بأقل سعر ف سوان ليك -ريسيل بقسط

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مميزه مونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك فيليت-ارخص شقة160م فيو جاردن موقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الحي الثالث – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    شارع 48, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 319م بخصم50% + اقساط 12 سنه بفيو lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع