شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 242

11,883 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مغري للبيع في سوان ليك - جاهزة للاستلام

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بمساحه 186م اقل سعر في ماركت جاهزه للسكن

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٧٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 200متر فيو مفتوح في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 252 متر استلام قريب - ريسيل في سوان ليك

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٥٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.85 مليون شقه ارضى بجاردن 166م أمام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل وجاهزة بالمطبخ - استلام فوري - جراج

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باطلالة مميزة للبيع في سوان ليك ريزيدنس

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في سوان ليك ريزيدنس بسعر مميز

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف استلام فوري دبل فيو على اللاندسكيب

    ERE logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دور متكرر - سعر السوق موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3 غرف موقع متميز في سوان ليك - ريسيل

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في سوان ليك بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في بالم هيلز

    Beltone logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام في الباتيو اورو لافيستا

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه باقل سعر برايم لوكيشين جاهزه للمعاينه

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل – إل باتيو أورو – لافيستا

    Beltone logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشطيب كامل في سوان ليك ريزيدنس

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٥٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات فيو رائع في سوان ليك

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بحمام سباحه خاص بكمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Massar logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطة باقل من سعر الشركةاستلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٥٬٨١٦ جنيه

    امتلك شقة 157م بفيو لاندسكيب وسعر لقطة كمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٠٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في كمبوند واتر واي تقسيط 9 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع