شقق 3 غرفة نوم للبيع في شيراتون المطار, صفحة 7

343 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 34%بالتقسيط في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع في مساكن شيراتون | عمارة خاصة دور 2

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع في مساكن شيراتون | عمارة خاصة دور 2

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٨٨٬٢٥٠ جنيه

    استلام فوري-شقه متشطبه بالكامل-تقسيط يصل ل10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري-شقه متشطبه بالكامل-تقسيط يصل ل10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م استلام فورى متشطبه بمقدم 1.3 مليون

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٧٥ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن استلام سنه في شيراتون مصر الجديدة

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155متشطبه جاهزه ع السكن بالتقسيط ع 10 سنين

    Summit Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شيراتون 225 متر واجهة بحري حصة بالأرض

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شـيراتون 160م بالقرب من صن سيتي

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه متشطبه ع طريق السويس بخصم 4 مليون

    Summit Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفاخرة للبيع في أرقى مناطق الاولي مساكن شيراتون

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك متشطبه بجاردن بشيراتون بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦١٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري+قسط بدون ضغط شقةVIP بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم770الف كامله التشطيب ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٠٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام 176م بمقدم 2.5مليون بالتقسيط

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٤٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري بأقساط علي 10سنين ستودا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة للبيع في شارع عبد الحميد بدوي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م ( ارضي + جاردن ) استلام فوري متشطبه +قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع تسليم فوري متشطبة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٧٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م دور أرضي بجاردن60م في مساكن شيراتون

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 250م فاخر للبيع بمربع الوزراء شيراتون

    Good Deals logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 220م للبيع في شيراتون هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ستودا استلام فوري و متشطبة بالكامل .

    Egypt Best Properties logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ستودا استلام فوري و متشطبة بالكامل .

    Egypt Best Properties logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٧٬٩٥٣ جنيه/متر مربع