شقق 3 غرفة نوم للبيع في شيراتون المطار, صفحة 6

343 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف بالتقسيط متشطبة في ستودا تسليم فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار و سكن في نفس الوقت بنص سعر في شيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط اللي يناسبك في كمبوند بشيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك 3غرف في قلب شيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    كمبوند اي شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م ((متشطبة جاهزة للتسليم)) فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري تقسيط تحت اداره فندق كونكورد

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٢٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف كمبوند الجار كامل التشطيب بجورا جميع الخدمات

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٠٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 175م متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة هتمتلك شقتك بنص السعر كاملة المرافق

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 34% +فوري متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الان شقة 3نوم فى قلب شيراتون +خصم34%

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم بأقرب استلام في شيراتون+بقسط علي8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( 176م _ استلام فورى _ تشطيب VIP) بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( 176م _ استلام فورى _ تشطيب VIP) بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٨٨ م² للبيع بكمبوند أوشن بلو – شيراتون

    Property Network logo image

    أوشن بلو هليوبوليس‭, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شيراتون مصر الجديده بخصم ما يتعوضش

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في شيراتون اقل مقدم و بالتقسيط

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في كمبوند كامل الخدمات بشيراتون

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد واقل سعر شقة للبيع بفيو مميز علي لاجونز

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بنص سعر كامله المرافق ومتاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكييفات دقيقة من مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فوري للبيع قسط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 103م سوبر لوكس استلام فورى مساكن شيراتون

    Envigo Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٤٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 1250م سوبر لوكس فى مساكن شيراتون

    Envigo Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع متشطبة بخصم الكاش استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع