عقارات 2 غرفة نوم للبيع في ميفيدا, صفحة 4

235 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ميفيدا 2 غرف اعمار سعر مميز

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١١٠٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع و سعر لقطة مفروشة بالكامل في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | بوليفارد | ميفيدا | 2 غرفة | 136 متر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا بإطلالة مميزة على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٤٨٥٬٥٧٢ جنيه

    شقه أرضي مفروشه للبيع في بوليفارد باحلي فيو

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا اعمار بفيو مفتوح وموقع مميز

    Elegant Home logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن للبيع في ميفيدا افينو

    Elegant Home logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق للبيع في ميفيدا اعمار

    Elegant Home logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كريسنت ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٩٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبة بالكامل و 0%مقدم لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٩١٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بميفيدا باقل سعر بالماركت

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل - كمبوند متكامل برخصة جولف - تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام السباحه للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Elegant Home logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع أو الإيجار في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

2

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢١٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع في ميفيدا بارسل 2 بموقع مميز

    Ninety Two logo image

2

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بأثاث فاخر فى ميفيدا اعمار

    Do estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك | غرفتين | استلام شهرين

    Realtors logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا البوليفارد 2 نوم علي فيو بول

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن غرفتين نوم استلام فورى بأقل سعر

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي استلام فس مفيدا فوري تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ماشطبه بالكامل استلام فوري في ميفيدا من اعمار

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل استلام فورى في ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١١٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بجاردن متشطبه للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في ميفيدا بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٦٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه وفيو حمام السباحه للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع