عقارات 2 غرفة نوم للبيع في ميفيدا, صفحة 3

235 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في ميفيدا بوليفارد | إطلالةمفتوحه

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١١٨٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على حمام السباحة للبيع في بوليفارد

    One Estates Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بلكامل للبيع في ميفيدا

    Magic Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس متشطب بالكامل ميفيدا اعمار

    Platinum Properties logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٦٤٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم ٥٪؜ تشطيب كامل بالجولدن سكوير - موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مفيدا

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع وسعر مميز في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ميفيدا – تشطيب كامل وموقع مميز

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١١١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا بوليفارد | شقة للبيع | ڤيو بول

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي فاخرة مفروشة ومجهزة مع حديقة و مدخل خاص

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٢٦٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٥٦ متر بكمبوند ميفيدا إعمار

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى تشطيب مودرن ,بلو فيوز ميفيدا

    I-Zone logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه استلام فوري لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٢٤م غرفتين تشطيب كامل في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على 8 سنوات في جولدن سكوير - سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٩٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف مفروش للبيع في ميفيدا

    iHome logo image

2

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ميفيدا باقل سعر بالماركت

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد دور عالي بالمطبخ والأجهزة لقطة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في ميفيدا بوليفارد بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو جاردن للبيع في ميفيدا بسعر لقطه

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا مودرن للبيع ببلو فيوز بميفيدا

    I-Zone logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا تسليم فـــــــوري موقع مميز غير مجروحة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فى هايد بارك التجمع قسط على 6 سنين

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 2 غرف ميفيدا اعمار يطل على حمام السباحة

    متصدر

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بوليفارد ميفيدا بأقساط سعر مميز

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع