عقارات 2 غرفة نوم للبيع في ميفيدا, صفحة 2

235 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٨٬٤٨٥٬٥٧٢ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش للبيع ب مفيدا

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة امام هايد بارك و بجوار ميفيدا فـ قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز داخل كمبوند مفيدا

    Selection Code logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 350 الف و قسط ع 14 سنه شقه بجاردن دابل فيو

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لوكيشن مميز جدا بسعر محروق وفيو بحري مميز

    Right Direction logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة عصرية بتقسيم عملي وموقع مميز في مفيدا

    Global Marketing Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا التجمع الخامس اعمار (Mivida)

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ميفيدا غرفتين نوم تشطيب كامل بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة مفروشة بالكامل للبيع فى ميفيدا

    Trust logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه في ميفيدا بوليفارد - فيو حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٤٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في أفنيوز ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة امام هايد بارك و بجوار ميفيدا فـ قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة كورنر 3 غرف نوم في موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في ميفيدا بوليفارد

    New Capital Home. logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة - متشطبة - اقساط حتي 2030 - موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر ٣ غرف ميفيدا افضل موقع تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطبه للبيع بسعر لقطه في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على حمام سباحة - مفروشة بالكامل - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٨٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب المالك في ميفيدا موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز، متشطبة بالكامل في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٤٨٥٬٥٧٢ جنيه

    غرفتين للبيع متشطبه بالفرش في ميفيدا بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه تشطيب سوبر لوكس للبيع بحري دور أرضي

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي فاخرة تشطيبات مميزة بالفرش موقع مميز

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند مفيدا 156 متر

    Property Hills  One logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع