منازل مزدوجة مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 4

127 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا تطل علي حمام سبحة والبحر متشطبة

    We are consultancy logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل برايم لوكيشن استلام فوري في ازها السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في تلال العين السخنة فيو بحر

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في تلال العين السخنة صف ثالث

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في تلال السخنةإطلال مباشرعلى البحر

    Realtors logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص توين في السوق سي فيو مفروشه مصطبه عاليه !!!!

    Realtors logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول لاجون مفروش استلام فوري في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبه بالكامل يطل علي البحر تلال السخنه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبه بالكامل يطل علي البحر تلال السخنه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا صف ثاني يطل على البحر جاهزه للاستلام

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس -تشطيب لوكس سي فيو اقل سعر في الماركت

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبه بالكامل يطل علي البحر تلال السخنه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالمطبخ والتكيفات-اول مرحله-جاهز

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش صف ثالث بحرى يطل على البحر جاهزه للاستلام

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالمطبخ والتكيفات-مرحله اولي-جاهز

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع استلام فورى يطل على البحر مفروشه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروشه للبيع استلام فورى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروش للبيع فى لافيستا 2 على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروشه بالكامل صف اول على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروشه بالكامل صف اول على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين 200م تري البحر ماونت فيو توباز السخنة

    sherwoods property logo image

    ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا 4 مفروش بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو مميز قرية تلال العين السخنه

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بإطلالة بانورامية على البحر تلال السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا 5 – العين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع