عقارات مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 19

1,621 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ثاني برووف ستلا دي ماري الجولف 2

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 3

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ارضي مفروش بمنتجع بالميرا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو البيسين الرئيسي في مرحلة الأهرامات

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٣٣٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو مميز فى لاسيرينا الزعفرانة العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في قرية فينيسيا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فورى في بورتو ساوث بيتش السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بلومار الدوم مفروش بالكامل فيو لحمام السباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مغروش علي البحر للبيع ف لافيستا العين السخنه

    Teleo For Real Estate logo image

    لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بجاردن لافيستا 6 العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن 150متر للبيع دايركت فيو علي اللاجوون

    Empire real estate and investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالتقسيط في منتجع السخنه هيلز السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر مميز في مرحلة البانوراما في بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفتين في الحدائق المعلقة بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري بأقل سعر الاهلي صبور

    IRTKAZ logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع خالص كل الاقساط في قرية بيلا رومانس

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 95 في مرحلة الووتر فرونت بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش أميجو – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اميجو 1, أميجو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي متشطب مفروش موقع متميز في عين باي

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا للبيع في The Groove – العين السخنة

    Monte Mar logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروشه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 100متر مفروش للبيع فى أزهى العين السخنة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحرى بالتكييفات

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه تشطيب خاص للبيع في لاجولي مارينا السخنه

    Town River logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع بيراميدز- بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى يطل علي حمام السباحه ازها

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…