عقارات مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 18

1,621 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية – ستلا دي ماري الجولف المرحلة القديمة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بالتقسيط ف منتجع لالونا ريزورت العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا لونا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمشروع بورتو السخنه فيو مميز الحدائق

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 100م استلام فوري -بانوراما بورتو سخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٢١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي في مرحلة الكاريبيان 1 بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش في منتجع بلومار العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل ارضي بجاردن بسعر لقطة برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ارضي بجاردن برايم لوكيشن فيو بحر وبسين

    Gate real estate marketing logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأرخص سعر شاليه مفروش 110م في لا فيستا 5

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة على حمام سباحة تانى صف بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين جاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن مفروش لافيستا فيو دايركت بحر-بول

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن مفروش لافيستا فيو دايركت بحر-بول

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه داخل قريه شاطي خاص حمامات سباحه أكوا

    متصدر

    العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بموقع مميز مجهزة بالكامل

    Empire real estate and investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو البحر موقع مميز بمرحلة الحدائق

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بموقع مميز دايركت لاجوون و يري البحر

    Empire real estate and investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣٢٣ متر مربع

    ٨٧٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ارضي في قرية لاجولي مارينا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى صف أول فى بلومار الدوم فيو مباشر للبحر

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش بالكامل بحرى فيو حمام سباحه و جاردن

    Scale for Real estate investments logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…