شاليهات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 19

631 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمنتجع بلاجيو – دور أول – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه سعر لقطه خالص اقساط استلام فوري السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي بمنتجع السخنة هيلز فى السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في البانوراما 100مفرش نضيف عالبحر!!

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه SEA VIEW HOTEL SERVICE تشطيب كامل بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب و مفروش للبيع بالعين السخنه لافيستا ٣

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو عالبحر بلاجيو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية بياسيرا السخنه خطوات للبحر

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه بلو باي اسيا فيو مميز

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العين السخنه قرية بياسيرا لوكيشن

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٦٥٬١٥٠ جنيه

    شاليه فندقي مفروش بالكامل علي Pool في ازها السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه غرفتين هرم منقرع اهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر شاليه للبيع قرية اروما العين السخنه

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بأقل سعر شالية أرضى + حديقة 100م - لافيستا٦

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شاليه مفروش بالكامل ازها العين السخنة

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي فى أروما العين السخنة صف اول بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن شاليه كورنر مفروش فوري للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن 140م مفروش فوري للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه للبيع في ليتل ڤينيس العين السخنة

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شالية مفروش بورتو السخنه | الحدائق المعلقة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر مميز للبيع العين السخنه قريه بالم بيتش

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالمطبخ جاهز للاستلام يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالمطبخ جاهز للاستلام يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل استلام فوري ازها العين السخنه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع كاش فيو بسين وبحر مجهز بالكامل 90م

    Lennar For Real Estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع