شاليهات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 18

631 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فوري دور أول فيو بحر و أجهزة مستوردة

    Aqar Misr logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في لافيستا جاردنز تشطيب المالك

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ده السعر التوتال بالعفش والغاز ٣ مليون ٨٦٥

    The Icon Real Estate logo image

    العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه | في لا فيستا 6 | أرضي بحديقة | متشطب بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع مفروش لاسيرينا ريزورت العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة عالبحر 100م بدون فرش بأرخص سعر!!

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فورى في منتجع لاجلولي مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه مميز 110م للبيع في لافيستا 3 مفروش بافضل فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ثاني في بلومار الدوم العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز بمشروع بورتو السخنة مرحلة الهاواين

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحري بالفرش في لافيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دور ثاني فى قرية أريج بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي مفروش بالكامل للبيع في لافيستا 1

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري الان شاليه مصطبة اولي عالبحر بأرخص سعر فوري

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن غرفتين عالبحر + البول جاهز فوري!

    Lennar For Real Estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بأقل سعر إجمالي شاليه أرضي 92 م بحديقة خاصة

    Oqood Investments logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٣٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالروف مباشرة على حمام السباحة و حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر للبيع قرية لاجونا باي العين السخنه

    Town River logo image

    لاجونا باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مجهز بالكامل فوري عالبحر مباشر غرفتين لقطة

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فورا اطلاله عالبحر والبسين مباشر 100م

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر مفروش بالكامل في المونت جلالة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بلومار الدوم مفروش بالكامل فيو لحمام السباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع واحة مينا مفروش بالكامل العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    واحة مينا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز مفروش بالكامل في لافيستا 5

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م عالبحر مباشر بفرش روعه فيسيج اميز فيو

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع