عقارات للبيع في لافيستا, صفحة 29

789 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لافيستا راى يطل مباشره على حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    15 متـر للبحر - فـيو صريح -تشطيب مميز +حديقة كبيرة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة أمام حمام السباحة في لافيستا 6

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شاليه 3غرف متشطب أميز لوكيشن في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن فوري شالية ع البحر متشطب لافيستا جاردنز

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الكاش امتلك الان شالية اول مصطبة ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 920الف استلم فوري شالية ع البحر 150م متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقـــدر تستـلم فــوري مقدم10% شالية ع البحر متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (VIP ) فخمة جاهزة للسكن بشاطي خاص متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.000.000شاليه بخطوات للبحر مع لافيستا السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس180م Finished (مقدم 1.49 مليون) فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى بحرى مفروش بالكامل يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده شاليه بمقدم5%اقساط على اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن وفيو بحر للبيع في لافيستا 6 – جاهز

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رووف مفروش للبيع في لافيستا 5 – فيو مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه و رووف برؤيه للبحر موقع مميز فى لافيستا 1

    Remax 360 logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه خاصه للبيع في لافيستا توباز موقع مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري متشطب و مفروش

    Strive Reality logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش مصطبة أولى للبيع في لافيستا 5

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي 180م بحيقة 130م | لوكيشين مميز صف تاني

    Contract Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 210 م - 3 غرف نوم - مصطبة تانية

    Contract Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 900k=شقة(130م)بفيو بحر 100% + فيو pool +متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 280 م للبيع - لوكيشين واطلالة رائعة لافيستا 1

    Contract Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بـ 460,000 الف متشطب اول شاليه للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا توباز بنتهاوس 150م +رووف 80م مفروش بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع