عقارات للبيع في لافيستا, صفحة 27

789 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه شايف البحر متشطب فوري فى لافيستا بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة فيلا صف أول بحر لا فيستا 3 مفروشة

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب See View 100% لافيستا السخنة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب (بفيو عالبحر فى لافيستا العين السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 460 الف استلم شالية ف لافيستا راي تشطيب كامل

    Impact Investments logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مع حديقة، جاهز للسكن، بإطلالة على المسبح

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالمطبخ جاهز للاستلام يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالمطبخ جاهز للاستلام يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل يطل على البحر ولاندسكيب رائع

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام يطل على البحر وحمام السباحة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام مفروش بالكامل يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في لا فيستا 4

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش في موقع مميز بإطلالة بحرية و حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه لافيستا 6 توين هاوس للبيع بالتقسيط ع 8 سنين

    Property Hills  One logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 825 الف شالية بجاردن فيو مفتوح وخيالي- السخنة

    Impact Investments logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف بمقدم675 الف بتشطيبHigh end وقسط 8سنين

    Impact Investments logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600 الف امتلك شالية برايم لوكيشن ف لافيستا

    Impact Investments logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري متشطب بسعر لقطة فيو بحر وبول

    Impact Investments logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن خاص في لافيستا توباز فيو بحر وبول

    Impact Investments logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع فى لافيستا 5 العين السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس متشطب بالكامل في لافيستا 2 السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تالت صف ع البحر شالية استلام فوري بسعر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري خطوات للبحر متشطب USL مقدم460الف

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر استلام فوري كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه بجاردن فيو pool في لافيستا في السخنه

    Impact Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٤٦ جنيه/متر مربع