عقارات 4 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 3

394 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيلا 250م للبيع لافيستا توباز بافضل سعر و فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف للبيع في لافيستا بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 220م للبيع ريسيل لافيستا3 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا شاليه سعر مميز في ستلا دي ماري الجولف السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 15% امتلك فيلا لقطه وقسط علي اطول فتره سداد

    Tradmark Real Estate logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • لافيستا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا,لافيستا جاردنز

    2 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5%توين هاوس بوول بالتقسيط على 8 سنوات

    Square real estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون مفروش مباشر عالبحر للبيع ف لافيستا السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع-أزها العين السخنة-متشطبة بالكامل

    TREX logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٣٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع-أزها العين السخنة-متشطبة بالكامل

    TREX logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون على البحر في لاجولي الترا لوكس

    West Field logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • ماجادا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٨٥٬٠٣٣ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    السويس,العين السخنة,ماجادا

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجارن مفروش فيو بحر

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل و Sea View

    Zein for real estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس المونتاج جلاله استلام فوري متشطب

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف ثانى ع البحر - متشطب بالكامل - لافيستا السخنه

    East wing logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بحري فى قرية مورانو العين السخنة

    Zein for real estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • كارنيليا العين السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٩٦٬٦٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    السويس,العين السخنة,كارنيليا

    1 - 4 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بأقل من سعر السوق مباشرة ع اللاجون ب أزها

    East wing logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٤٣٢ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل و Sea View

    Zein for real estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في عين باي المرحلة ( اللاجون )

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهان أرضيان فاخران متصلان في عين باي السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • لافيستا توباز ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا,لافيستا توباز

    2 - 4 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس/للبيع/ازها/السخنة/مطبخ/تكيفات

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 180م للبيع لافيستا جاردنز بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 180م 4 غرف للبيع لافيستا جاردنز افضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف في المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف في المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • السخنه هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    السويس,العين السخنة,السخنة هيلز

    4 - 6 غرفة